Zuzia deser śmietankowo – czekoladowy [lidl]

Deser Zuzia o smaku śmietankowo – czekoladowym to produkt OSM Czarnków. Skład bardzo krótki niestety szkoda, że aromaty są niestety sztuczne, a nie naturalne i tyle dostrzegam wad bo w smaku jak również konsystencji jest świetny.

Składniki: śmietanka, cukier, skrobia, kakao, aromaty, sól.

Moja recenzja będzie krótka niczym skład :o)
Serek o smaku śmietankowo-czekoladowym to ciekawy deser, po który można sięgnąć od czasu do czasu i cieszyć się jego aksamitną konsystencją i wyrazistym czekoladowym smakiem. W moim odczuciu wyczuwam też lekką nutę orzechową i jest to z pewnością efekt uzyskany dzięki użytym aromatom. Na liście składników deseru czujne oko zauważy, że są one opisane w liczbie mnogiej. Może to świadczyć o tym, że użyto co najmniej dwóch, jeśli nie więcej. Niestety nie ma obowiązku zapisywania dokładnie, jakie kompozycje zostały użyte do uzyskania tak ciekawego w smaku deseru. Sztuczne aromaty są bezpieczne jeśli spożywane są w określonej normie dobowej. Dodam jeszcze – Ci, którzy uwielbiają monte mogą być pozytywnie zaskoczeni deserem Zuzia i nabyć nowy smakołyk w niższej cenie z krótszym składem.

Ważne! Ze słodyczami i deserami zawierającymi sztuczne aromaty powinniśmy być bardzo rozsądni, zwłaszcza jeśli jest to smakołyk, który kupujemy dziecku.

Pojemność opakowania: 130g
Wartość odżywcza na 100g: B 2,5g, W: 18g, T: 9,5g.
Cena: 2,19zł

OSM Czarnków – Okręgowa spółdzielnia mleczarska mieści się w malowniczej Dolinie Noteci, która uchodzi na jeden z najczystszy regionów w Polsce. Spółdzielnia deklaruje, że współpracuje z jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami. OSM Czarnków oferuje nie tylko słodkie deserki, ale również jogurty, kefiry, masło, śmietany.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz